Bulut Temalı Erkek Bebek Çikolatası 100'lü Metal Kutu

Bulut Temalı Erkek Bebek Çikolatası 100'lü Metal Kutu

Bulut Temalı Erkek Bebek Çikolatası 100'lü Metal Kutu

Bulut Temalı Erkek Bebek Çikolatası, 100 adet Pelit marka çikolatanın içerisinde yer aldığı isminize ve kişiye özel UV baskı teknolojisi uygulanarak bir ömür rahatlıkla kullanıp, anı olarak saklayabileceğiniz metal kutuda gönderilmektedir. Erkek bebekler için bulut motifli olarak baskısı yapılmaktadır. 100 adet enfes Pelit Madlen çikolataya sarılan kuşe kağıda ne isterseniz onu basıyoruz. İsterseniz fotoğraf, logo, amblem, söz, şekil, grafik... Kısacası ne yapmak istediğiniz, hayal gücünüze kalmış. Pelit marka sütlü çikolatalarımız her türlü damak zevkine uygun olup gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir üründür. Ürünlerimiz yüksek kalitede olup steril bir şekilde paketlenmektedir. Göndereceğiniz metin ve fotoğraflarla tasarlanan 21 cm özel metal kutusundaki son derece kaliteli çikolatalar ile kutlamalarınızı süsleyin. Müthiş bir görünüm oluşturabileceğiniz ve kutlamalarınıza dolgunluk katıp zengin gösterebilirsiniz. Doğum sonrası hastaneye gelen misafirlerinize ikram edip sunum yapabilirsiniz Mevlütlerde dağıtmalık hediye çikolata olarak tercih edebilirsiniz. Kargoda sıkıntı yaşanılmaması için özenle yapılan paketinde gönderilmektedir. Kutlamalar, doğum günleri, mevlüt, cemiyetleriniz, gibi özel günlerinizde çok güzel fonlar oluşturur. Dayanıklı malzemeden yapıldığı için davetiniz sonrasında istediğiniz fotoğraf, not vs. anılarınızı bir ömür saklayabilirsiniz. 


Özellikleri:
Tema: Melek Kanadı
Çikolata Ebatı: 35x35 mm
Kutu Ebatı: 21x21 cm
Kutu Cinsi: Metal Kutu
Baskı: UV
Adet: 1 Pakette 100 Adet Çikolata
Çikolata Markası: Pelit

Tasarım Aşaması: Siparişiniz tamamlanıp bize ulaştıktan sonra ürününüzde her hangi bir yanlışlık olmaması açısından ön çalışmanız Mutluluk Atölyem tasarımcıları tarafından özenle hazırlanmaktadır. Yapılan taslaklar WhatsApp aracılığıyla tarafınıza onay için gönderilmektedir. Vereceğiniz onay sonrasında baskı işlemleri başlatılmaktadır. Tasarımda yapılmasını istediğiniz değişikliler, ekleme ve çıkartmalar için arkadaşlarımız size yardımcı olmaktadır.

Gönderim & Teslimat: Siparişini verdiğiniz ilgili ürün 3 iş günü sonunda hazırlanacak olup, vereceğiniz teslimat adresine ulaştırılmak üzere güvenli bir şekilde paketlenerek kargoya teslim edilir. Ödemenizi ister kredi kartı ister havale isterseniz kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.

En sıra dışı, en farklı tasarımlara sahip Mutluluk Atölyem ürünleri için siz isteyin biz tasarlayalım.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • 119,99TL
  • Vergiler Hariç: 119,99TL